Věda a příroda Dokumentární

Doporučené dokumenty

28. Lunchtime, kids!
Communication between parents and children varies depending on the species. Dr. Jiri Porket studies this communication at the redstart that inhabits coniferous forests of the Czech Republic, deciphering how the distribution of food in the nest.
29. Family Secrets
"Family living is a critical social system that facilitates the evolution of cooperative breeding. Dr. Michael Griesser studies the benefits of family living in Siberian jays in Northern Sweden, where offspring remain prolonged with their parents and benefit from antipredator protection and social learning opportunities."

Kdo jsme

Když jsem v dětství uviděl dokumenty Felixe Rodrigueze de la Fuente, měl jsem své povolání velice jasné, nebylo to jednoduché, ale dnes kombinuji svou práci profesora zoologie na Univerzitě v Córdobě s realizací dokumentárních filmů o přírodě. Vztah mezi těmito dvěma profesemi je každým dnem stále více vzájemný, dokonce i nahrávací technika mi nyní slouží více než kdy jindy rozvíjet své výzkumné práce s možností odhalovat fascinující aspekty chování zvířat.
Zabývám se od práce scénáristy a kamery, po závěrečnou editaci dokumentu a v celém tomto procesu, někdy velmi dlouhém a plném výzev co je třeba překonat, nacházím kompletnější rozvoj svého povolání. Doufám, že si užijete moje díla, jsou vyrobeny s jedním cílem: sdílet pocit hluboké lásky a respektu ke svému okolí.

DVD a Blu-ray

dvd bluray

Soubor fotek

Jelikož jsme cestovali v mnoha částech světa, máme velké množství fotek specializujících se na odvětví vědy a přírody.
Pokud chcete, můžete si stáhnout dokument pdf, kde jsou k vidění

Kde jsme točili

Kanály, kde můžete vidět naše dokumenty

Sponzoři

Nuestro último tweet

Redes sociales y correo electrónico

página web con ❤ de Gavisa TIC